У Зеленського думають про терміни закінчення війни

У Зеленського думають про терміни закінчення війни

1 жовтня Україна погодила так звану "формулу Штайнмайєра", суть якої полягає у врегулюванні конфлікту на Донбасі через надання тимчасового особливого статусу окремим територіям Донбасу після проведення там місцевих виборів. Легітимність виборів мають підтвердити спостерігачі ОБСЄ. Об этом сообщает tavrijci.in.ua со ссылкой на СМИ.

Наразі, за даними джерел в МЗС, в Офісі президента покладають величезні сподівання на саміт лідерів "Нормандської четвірки". У команді президента сподіваються, що він відбудеться уже у жовтні, повідомляє "Українська правда".

На цьому саміті, як кажуть на Банковій, або буде досягнути проривний прогрес, або "доведеться будувати по лінії зіткнення стіну, і це не метафора".

Якщо зустріч "нормандської четвірки" буде успішною і Україна зуміє відстояти свої позиції, то на непідконтрольній нині території Донбасу доведеться проводити місцеві вибори. І зробити це потрібно буде у 2020 році.

Раніше Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров назвав "формулу Штайнмаєра" компромісом до Мінських угод..


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/u_zelenskogo_dumayut_pro_terminy_zakinchennya_viyny_301293.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя