Роботодавці в сфері вищої освіти заявили, що Держрегуляторна служба – єдиний орган, який допоміг

ДРС

Ефективність роботи Державної регуляторної служби України (ДРС) викликала подив у роботодавців в сфері вищої освіти в частині готовності захищати інтереси суб’єктів ринку. Об этом сообщает komunist.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це заявив голова ради Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців у сфері вищої освіти Ростислав Щокін в ефірі 24 каналу.

За словами Щокіна, в Україні є ряд норм, які не відповідають сьогоднішнім вимогам суспільства і законодавства, або потребам ринку і ДРС активно включається в подолання даної проблематики.

Чесно вам скажу, я був здивований тому, наскільки працівники та особливо керівники Державної регуляторної служби були готові захищати інтереси суб’єктів ринку перед, по суті, їх колегами,
– заявив Щокін.

Також, за словами Щокіна, у Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців у сфері вищої освіти є позитивний досвід звернення до ДРС з питання видачі неправомірних рішень про позбавлення ліцензій або зупинках терміну дій ліцензій.

Оновлена ​​Державна регуляторна служба почала працювати п’ять років тому. Відомство виступає своєрідним арбітром на правовому полі між державою, підприємцями і споживачами.


Джерело статті: “http://24tv.ua/robotodavtsi_v_sferi_vishhoyi_osviti_zayavili_shho_derzhregulyatorna_sluzhba__yediniy_organ_yakiy_dopomig_n1214106”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя